+380 99 442 57 24

Умови використання сайту

Увага! Перед тим, як переглядати даний інтернет-ресурс, обов'язково вивчіть наступні умови роботи сайту.

Якщо Вам не підходять заявлені умови роботи сайту, рекомендуємо не використовувати даний інтернет-ресурс.

Використання сайту

Магазин must-have.com.ua дає можливість переглядати сторінки даного сайту і робити їх репост тільки для Вашого особистого і некомерційного використання, але при обов'язковій дотримання положень законодавства про авторське право.

Під забороною знаходиться будь-яке поширення або використання матеріалів сайту в комерційних або громадських сферах діяльності.

Копіювання контенту для розміщення його на будь-якому іншому сайті – строго заборонено.

Відмова від відповідальності

«must-have.com.ua» надає загальну інформацію щодо усіх представлених товарних позицій і не несе відповідальность за неповноту технічних даних будь-яких товарів. Всі необхідні інструкції з повним описом Ви можете знайти на офіційних сайтах. Ми залишаємо за собою право вносити будь-які зміни до товарних позицій, послуг, цін без додаткового повідомлення в будь-який необхідний момент.

Сайт не несе відповідальність за інформування про те, що будь-який товар знято з виробництва.

«must-have.com.ua» не бере на себе відповідальність за будь-яку заподіяну шкоду оптовим партнерам сайту, який виник в результаті використання або неможливості використання даного інтернет-ресурсу.

Особисті дані на сайті

Пройшовши реєстрацію на сайті, Ви автоматично підтверджуєте правильність і актуальність контактної інформації. Після реєстрації Ви в повній мірі відповідаєте за безпеку логіна і пароля, під якими зберігаються Ваші дані та історія замовлень.

Прохання повідомити нам в разі крадіжки даних реєстрації, тому що за всі дії, здійснені під логіном, відповідаєте Ви.

Зворотній зв'язок з сайтом

Пам'ятайте, що залишаючи коментар чи питання на сайті, а так само звертаючись в онлайн-чат, Ви в повній мірі берете на себе відповідальність за текст повідомлення і він не повинен містити незаконні вираження, шкідливий підтекст, загрози, наклеп, образи моральності, порушення авторських прав, пропаганди ненависті та/або дискримінацію людей за будь-якими ознаками (раса, національність, стать, релігія, соціальний статус), образи на адресу конкретних людей або компаній, а також він не повинен будь-яким чином порушувати чинне законодавство України.

Зареєструвавшись на «must-have.com.ua», Ви підтверджуєте свою згоду на те, що ми в будь-який момент можемо видалити повідомлення без попереднього попередження або/також використовувати його на свій розсуд. Інтернет-ресурс «must-have.com.ua» не несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку розмістили користувачі сайту.

Обробка персональних даних

Сайт використовує сучасні технології для збору, обробки та зберігання інформації, в момент відвідування Вами сайту (Закон України «Про захист персональних даних»). Даний процес може включати в себе запис конкретного cookie або певної групи, а також анонімні ідентифікатори.

2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money